Informatikai kapcsolattartó francia nyelvtudással

Állás leírása

Érdekel az informatika világa? Van olyan tapasztalatod, ahol idegen nyelven tartottál kapcsolatot partnerekkel vagy ügyfelekkel? Erős francia és magabiztos angoltudással rendelkezel?

Ha igen a válasz, akkor jelentkezz!

Feladatkör:

• Kapcsolattartás külső és belső nemzetközi partnerek munkatársaival a mindennapokban francia nyelven
• Ügyféltámogatás biztosítása különböző hardware, software és hálózati problémákkal kapcsolatban – felhasználói szinten
• Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenységek részletes adminisztrációja
• Az eszkalációs csapat proaktív támogatása szervezeten belül
• Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailben
• Együttműködés cégen belül más részlegekkel
• Belső tréningeken, képzéseken való részvétel

Elvárások:

Magabiztos, tárgyalóképes francia nyelvtudás
Középfokú angol nyelvtudás
3-6 hónap tapasztalat IT support, idegennyelvű kapcsolattartás/ügyfélszolgálat területén
• Jó kommunikációs készség
• Segítőkészség, problémamegoldó készség
• Ügyfélközpontúság
• Dinamikus, célorientált személyiség

Amit kínálunk:

• Nemzetközi munkakörnyezet és csapat
• Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Budapest
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Állások idegennyelv tudással