Vevői minőségbiztosítási mérnök (CQE)

Állás leírása

Vevői minőségbiztosítási mérnököt keresünk!

Ügyfelünk, vezető autóipari beszállítóként a világ piacvezető autógyártói számára készít kiváló minőségű turbófeltöltőket. Innovatív és modern munkakörnyezetbe keresünk szakmailag felkészült új kollégát.

Feladatok, amikkel meg kell bírkóznod:

  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Vevői auditokon, vevői látogatásokon való részvétel
  • Auditokra történő felkészülés irányítása, az auditok levezénylése
  • Reklamációkezelés
  • Szériaváltozások kezelésében való aktív részvétel
  • Szereldei gyártósorok minőségügyi támogatása
  • Folyamatos fejlesztés megvalósulásának biztosítása
  • Selejtcsökkentés

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Felsőfokú mérnöki végzettséged van
  • Minimum 3 év autóiparban, minőségbiztosítás területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztosan tárgyalsz angol nyelven
  • Ismered az IATF 16949  szabványt
  • Egy problémánál a megoldásra koncentrálsz
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot emberekkel
  • Egy feladatnál az eredmény lebeg a szemed előtt
  • És ha netán az angol mellett még németül is beszélsz, Te vagy a tökéletes jelölt!

Az a bizonyos plusz:

  • Német kommunikációs szintű nyelvismeret
  • Auditori képesítés

Amint a cég kínál:

  • Biztos háttér
  • Stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • A régióban kiemelkedő fizetés
  • Béren kívüli juttatások

Szám Katalin

E-mail:katalin.szam@cpljobs.hu

Tel.:+36308220164

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Oroszlany
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Gyártás és Termelés