Állás leírása

Megbízónk prémium kategóriás autókba (mint például az Audi, Mercedes, BMW, Volkswagen, stb.) gyárt magas minőségű audio-hifi berendezéseket. Lendületes, bővülő csapatukba keresünk új kollégát.

TERMÉKANALÍZIS MÉRNÖK (Pályakezdő)

Feladatok:

  • Javítótechnikusok támogatása a sorról kieső termékek komplex hiba analízisében
  • Az analízishez szükséges információk, dokumentációk, beszerzése (társosztályokkal való együttműködés)
  • Analízis segédletek készítése
  • Beszállítói hibákról visszacsatolás készítése
  • Belső gyártástechnológiai és esetleges design hibák felismerése és jelzése
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Mérési kapcsolások, általános busz protokollok ismerete (CAN, MOST)
  • Kommunikációs egységek ismerete (RF, WI-FI, Bluetooth, GPS, SIRIUS, DAB)
  • MS Office ismeretek (Excel)

Előnyt jelent:

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Autó iparban szerzett tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatás
  • Bejárástámogatás
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek, nemzetközi projektek

Munkavégzés helye: Biatorbágy

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Biatorbágy
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Építőipar
  • Referenciaszám:JO-1806-410172