Állás leírása

Az építészek már az 1950-es években használtak szálcementet homlokzatburkolóként. Az anyag sajátossága, hogy vékony, formázható, ugyanakkor szinte elpusztíthatatlan és gyönyörű. A nyers, kezeletlen szálcement ipari fejlesztése az 1980-as évek végén kezdődött el. Ma már az anyagában színezett, nyers megjelenésű szálcement anyagok széles skálája közismert. Napjaink vezető építészei egyre inkább felfedezik ezeket az anyagokat, a bennük rejlő tervezési szabadságot, és építészetileg meghatározó projektek tervezésénél dolgoznak vele.

A prémium kategóriás, kiváló minőségű termékek értékesítésének támogatásához építőipari szaktudással és tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Technical Leader

Feladatok:

  • A magyarországi és környező országbeli szakemberek műszaki támogatása a vállalat homlokzatburkolati termékeire vonatkozóan (belső és külső partnerek)
  • A futó projektek szakmai támogatása
  • A versenytársak termékeinek és szolgáltatásainak elemzése
  • A helyi építkezési szokások, szabályok és sztenderdek ismerete
  • Elméleti és gyakorlati oktatások tartása az értékesítők és a felhasználók, partnerek számára
  • A termékekre vonatkozó műszaki dokumentáció karbantartása és fordítása
  • Kapcsolatfejlesztés a burkolóanyag iparban tevékenykedőkkel (építészirodák, kivitelezők)

Elvárások:

  • Építőmérnöki, építészmérnöki vagy településmérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 év építőiparban szerzett tapasztalat (tervezés, kivitelezés)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), műszaki rajzok olvasási készsége
  • Gyakorlatias hozzáállás, jó szervező és kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Homlokzatburkolatok tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Valamely környező országbeli nyelv ismerete (pl: szlovák, román, cseh)

Munkavégzés helye: Budapest

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Budapest
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Építőipar
  • Referenciaszám:JO-1802-403248_2