Supplier Quality Supervisor / Beszállítói minőségbiztosítási csoportvezető

Állás leírása

Megbízónk vezető gyártója a fejlett technológiát képviselő alkatrészeknek és erőátviteli egységeknek világszerte. A vállalatcsoport 74 helyszínen, 19 országban működtet gyártó, illetve technikai létesítményeket. A cégcsoport innovatív erőátviteli megoldásokat kínál az üzemanyag gazdaságosság, a csökkentett károsanyag-kibocsátás és a teljesítmény növelése érdekében.

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol:

  • SQA (beszállítói minőségbiztosítási) csapat koordinálása (4 fő),
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés,
  • Beszállítói minőségbiztosítási folyamatok működtetése és fejlesztése,
  • Beszállítók fejlesztése, támogatása probléma megoldás során,
  • Bejövő áruk vizsgálatának koordinálása,
  • A területet érintő folyamatok mutatószámainak felügyelete, kontrollja és folyamatos riportálása,

Erre van szükséged:

  • Min. 2-3 éves (autóipari) minőségirányítási tapasztalat,
  • Csapat koordinálásában / vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú (műszaki) végzettség,
  • IATF 16949, ISO 14001 szabvány ismerete,
  • SAP, MS Office ismerete.

Nyelvtudás:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,

Amit mi ajánlunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség,
  • A régióban kiemelkedő fizetés
  • Bónuszrendszer,
  • Béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye: Oroszlány

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Oroszlány
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Gyártás és Termelés
  • Referenciaszám:JO-1807-413275