Állás leírása

Senior hardverfejlesztő mérnök

Hematológiai és klinikai kémiai elemző gépek gyártójaként megbízónk olyan szakembereket keres, akik új ötleteikkel, tudásukkal járulnak hozzá a csapatunk sikeréhez és a folyamatos fejlődéshez.

Főbb feladatok:

  • aktív részvétel a fejlesztési folyamatban,
  • analóg és digitális áramkörök tervezése,
  • beágyazott rendszerek programozása,
  • gyártási és minőségellenőrzési eljárások kialakítása,
  • termék verifikációs és validációs feladatok elvégzése,
  • biztonsági és minőségügyi szabványok, előírások alkalmazása a termékfejlesztés során,
  • kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
  • együttműködés a tervezésben, gyártásban részt vevő csoportokkal.

Elvárások:

  • legalább 5 év releváns tapasztalat,
  • villamosmérnök végzettség,
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • kapcsolási rajzok és nyomtatott áramkörök tervezése,
  • agilis és proaktív hozzáállás, önálló és csapatmunkára való készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 32 bites ARM processzorok programozása C nyelven
  • Microchip PIC mikrovezérlők (8 és 16 bit) programozása
  • programozás Keil uVision és Microchip MPLAB környezetben,
  • programozó és debug eszközök (JTAG, SWD) használata
  • orvosi/IVD eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest , IX. kerület

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Budapest
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Építőipar
  • Referenciaszám:JO-1802-402534