Román és német nyelvű ügyfél kapcsolattartó

Állás leírása

A CPL Integrated Services globális service desk szolgáltatóként támogatja nemzetközi, multinacionális partnereit 18 idegen nyelven, informatikai kérdésekben. 2011 óta igyekszünk egy stabil, kiszámítható és fejlődési lehetőségekben gazdag munkahelyet teremteni dolgozóinknak miközben ügyfeleinknek a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást nyújtjuk.

Erőfeszítéseinknek köszönhetően 2015 és 2016 években is megnyertük a Közép-Kelet-európai Shared Service Centres gála díját „Legjobb Munkáltató”kategóriában.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, MINT

Francia nyelvű ügyfél kapcsolattartó (Vasvár) -  JO-1512-322475

Feladatkör:

  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailben
  • Ügyfelek kéréseinek teljesítése, reklamációinak kezelése
  • Hirtelen jött problémák elhárítása
  • Kapcsolattartás külső és belső nemzetközi partnerek munkatársaival a mindennapokban német nyelven
  • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenység részletes adminisztrációja
  • Együttműködés cégen belül más részlegekkel
  • Belső tréningeken, képzéseken való részvétel
  • Rész- vagy teljes munkaidő

Elvárások:

  • Közép szintű román és német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Munkaidő: nappali munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria és bónusz)

Jelentkezése feldolgozása érdekében az önéletrajzát / kontakt adatait hozzáadjuk adatbázisunkhoz. Önéletrajza / CV-je benyújtásával erre a hirdetésre hozzájárul személyes adatai tárolásához és használatához.

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Budapest
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Állások idegennyelv tudással
  • Referenciaszám:JO-1512-322475_7