Állás leírása

Online tartalom moderátor

Egy új trendet képviselő, rövid formátumú videók megosztására alkalmas platformot teremtő cég keresi felelősségteljes tartalommoderatorát. Küldetésük az, hogy inspirálják a kreativitást!

Feladatok:

• A videóplatformokra feltöltött tartalmak jogi megfelelésének és biztonságának biztosítása
• Az online közösségek biztonságára vonatkozó szabványok kidolgozása, javítása és fenntartása
• A videóplatform tartalomkezelési stratégiájának javítása
• A felügyelő részlegek koordinációja a szabályzatot sértő tartalmak időben történő kezelésében

Elvárások:

• Befejezett egyetemi/főiskolai tanulmányok

• Haladó (C1) angol nyelvtudás + legalább egy nyelv az alábbiak közül: német / lengyel / holland C1/C2 szinten

• A figyelemre méltó társadalmi kérdések, hírek iránti érdeklődés

• Nyitottság berlini költözésre, munkavégzésre

• Egy éves határozott idejű szerződés

• Flexibilis hozzállás a műszakok terén

Előny:

• Aktív közösségi média felhasználás
• Az internetes törvények és rendeletek ismerete, különösen a tartalommegosztás tekintetében

Lokáció: Berlin, Németország

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Berlin
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Marketing
  • Referenciaszám:JO-2003-448264_10