Állás leírása

Berlini partnerünkhöz keresünk Level1 Service Representative munkakörbe új kollégákat. Partnerünk világszinten nyújt digitalis szolgáltatásokat, 2019-ben a Forbes 3-nak értékelte a “Legelismertebb Cégek” között.

Munkavégzés helye: Berlin

FELADATOK:

  • Ügyfelektől beérkező kérdések tisztázása telefonon és írásban
  • Level 1 -es szintű problémák kezelése
  • kapcsolattartás német ügyfelekkel
  • Ügyfelek technikai kérdéseinek kiértékelése és dokumentációja
  • Technikai kérdések átirányítása a megfelelő megoldó csapathoz
  • Adatbázis kezelés
  • Ügyfél elégedettség biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • Német nyelvtudás (C1 – szint, aktív munkavégzésre alkalmas nyelvtudás)
  • IT támogatásban szerzett tapasztalat VAGY általános IT ismeretek

ELŐNY:

  • IT támogatásban szerzett tapasztalat (Windows 7/10 és Office termékek ismerete)
  • Partner támogatáshoz kötődő általános hardware és software ismeretek
  • Felhasználói accountok adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, jó kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • 28 szabadnap/év
  • Fizetés:N/A
  • Hely:Berlin
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Állások idegennyelv tudással