Állás leírása

Ügyfelünk hőszigetelt szendvicspaneleket gyárt, ipari- és kereskedelmi célú épületek burkolati rendszereként. Jelenleg a következő munkakörbe keres munkatársat:

Műszaki asszisztens és tanácsadó

Feladatok:

− műszaki tanácsadás (kivitelezési/tervezési) ügyfeleknek, információk feldolgozása és adatszolgáltatás

− kereskedelmi képviselők műszaki támogatása

− ajánlatkészítés, megrendelés előkészítése (ügyfélszolgálattal történő együttműködés)

− termékbemutatók, prezentációk, szakmai tréningek lebonyolitásában való közreműködés

− kapcsolattartás magyarországi és regionális ügyfelekkel (Szlovénia, Horvátország, Szerbia, Románia)

− termékfejlesztésben történő közreműködés

− különböző szakmai műszaki területek támogatása, egyeztetés szakági tervezőkkel/kivitelezőkkel (pl. tűzvédelem, energetika, statika, akusztika, stb.ű

Elvárások:

− Építészmérnöki, vagy építőmérnöki műszaki végzettség (nappali egyetemi, főiskolai végzettség előny)

− Kivitelezésben szerzett tapasztalat előny

− 2 éves szakmai gyakorlat ekőny

− Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint felhasználó szintű ismerete)

− CAD építészeti (ArchiCAD, AutoCAD) és egyéb szerkezeti méretező műszaki programok ismerete

− 3D szerkesztőprogramok felhasználó szintű ismerete (pl Autodesk Revit, ArchiCAD, Tekla) előny

− SAP vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete

− Munkába járáshoz saját gépkocsi használata!

− Mobilitás, utazási hajlandóság

Nyelvtudás:

Angol nyelv társalgási szintű ismerete (német, román, vagy szláv nyelvismeret előny)

Amit a cég kínál:

− bejárás támogatás

− éves bónusz

− fiatalos csapat

− karrierlehetőség

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Újhartyán
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Építőipar
  • Referenciaszám:JO-1909-437854