Állás leírása

Megbízónk humán gyógyászati és állatorvosi vérkép elemző gépek tervezésével és gyártásával foglalkozik, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállításával.
A cég egyike a világ öt legnagyobb hematológiai és klinikai kémiai elemző gépek gyártóinak.

Bővülő csapatukba keresünk szakmailag tapasztalt új kollégát

Mechanikai fejlesztő mérnök

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A termékekre vonatkozó mechanikai fejlesztési folyamatok végrehajtása
  • Új fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • A várható fejlesztési költségek tervezése
  • A kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • A gyártás rendszeres műszaki ellenőrzése, az ott tapasztalt nem megfelelőségek riportálása
  • Legújabb technológiák és lehetőségek felkutatása és alkalmazása
  • A technical support tevékenység támogatása mechanikai kérdések esetén

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év tapasztalat tervezési/fejlesztési területen
  • Tolerancia analízisben és prototípus gyártásban való jártasság
  • 3D tervező program magas szintű ismerete (Autodesk Inventor, Solid Works, Solid Edge)
  • Proaktív, nyitott, munkájában motivált személyiség

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Az ISO 13485, 8015 szabványok, valamint a CO folyamat ismerete
  • Orvosi diagnosztikai iparágban szerzett tapasztalat
  • Protokoll írásban való jártasság előny
  • Fröccsöntött alkatrészek és/vagy öntőszerszám tervezésében való jártasság nagy előny
  • Jártasság manufacturing process instruction írásában

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern, fiatalos munkakörnyezetet
  • Cafeteriát

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Budapest
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Építőipar
  • Referenciaszám:JO-1802-402271