Állás leírása

Keressük azokat az ügyes, kommunikatív munkatársakat akik a szerződött beszállítói partnerek kezelésében segítenek.

IMPORT BONYOLÍTÓ/beszerző

Feladatok:

  • A beszállító partnerekkel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés, kapcsolattartás a munkakör 90%-a.
  • Megrendelések leadása optimum készlet alapján, meghatározott időközönként  valamint időszakosan egyedi ügyfélrendelések alapján, melyeket az értékesítési osztály hagy jóvá.
  • Ellenőrizni a beszállítóktól kapott visszaigazolásokat mennyiség, ár, határidő vonatkozásában, ezen információk egyes részeit megosztani a raktárral, értékesítési és pénzügyi osztállyal.
  • Szükség szerint vámügyintéző céggel közreműködés.
  • Szárazföldi, tengeri, légi szállítmányozók versenyeztetése, szállítmányok megszervezése.
  • Pénzügyi osztállyal kapcsolattartás a fizetendő számlák tekintetében.
  • Időszakonként fogyás ellenőrzés, amennyiben szükséges az optimum készlet módosítására javaslat tétel.
  • Megérkezett áru bevételezése integrált rendszerünkbe.
  • Árlisták készítése, karbantartása.
  • Új termékek műszaki leírásainak fordítása.
  • Éves leltárban való részvétel.
  • Külföldi partner látogatása esetén tolmácsolás.
  • Opcionális: Időszakonként külföldi gyár látogatás vagy kiállításon való részvétel.

Ilyen tapasztalat szükséges:

  • Felsőfokú végzettség
  • biztos tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • minimum 1,5 éves gyakorlat külkereskedelmi vagy logisztikai területen működő cégnél
  • az átlagosnál jobb számítógépes ismeretek (+10 ujjas gépelés)
  • párhuzamosan több feladatra menedzselésére való képesség
  • Előny, valamilyen integrált ügyviteli rendszerben való jártasság

Kevesebb munkatapasztalattal rendelkező jelentkező esetében az elvárások:

  • középfokú végzettség
  • jó angol nyelvtudás
  • jó számítógépes ismeret
  • minimum 1 éves irodai munkában szerzett gyakorlat

Lokáció: Budapest 18. kerület

Az angol nyelvű önéletrajzokat a anett.voros@cpljobs.hu email címre várjuk.

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Budapest 18.
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Logisztika és Szállítmányozás
  • Referenciaszám:JO-1809-416961