(Customer) Quality Engineer / (Vevői) minőségbiztosítási mérnök

Állás leírása

Partnerünk az autóipari beszállítók körében kiemelt szerepet tölt be. Elektronikai terméneket és dízelmotorok kipufogórendszeréhez kerámia alapú részecskeszűrőket gyártanak. A vállalatot az „Év zöld mezős bruházása”, majd az „Év Befektetője” díjjal is elismerték.

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

  • Vevői kapcsolattartás,
  • Szoros együttműködés különböző társosztályokkal és gyáregységekkel,
  • Minőségirányítási problémák azonosítása és kezelése,
  • Termelési folyamatok teljes körű ismerete és ellenőrzése,
  • Termelési sorok hibáinak elemzése,
  • Különböző mérési eredmények összefoglalása, elemzése

Erre van szükséged:

  • 2-3 éves (autóipari) minőségbiztosítási tapasztalat,
  • Auditban szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • IATF 16949 vagy ISO TS 16949 szabvány ismerete,

Nyelvtudás:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Statisztikai programok ismerete (pl. JMP, MiniTab),
  • Problémamegoldó eszközök ismerete.

Amit mi ajánlunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség,
  • Bónuszrendszer,
  • Béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye: Dunavarsány

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Dunavarsány
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Gyártás és Termelés
  • Referenciaszám:JO-1811-419701_2