Állás leírása

Megbízónk prémium kategóriás autókba (mint például az Audi, Mercedes, BMW, Volkswagen, stb.) gyárt magas minőségű audio-hifi berendezéseket. Lendületes, bővülő csapatukba keresünk új kollégát.

Csapat asszisztens, adminisztráció

Feladatok:

  • Értekezletek, konferenciák szervezése, koordinálása
  • A VIP vendégek fogadásának előkészítése, koordinálása
  • A vállalati tervezés és IT csoport adminisztrációs támogatása
  • A vállalati tervezés és IT csoport anyag és szolgáltatásrendeléseinek bonyolítása
  • Számlák adminisztrációja
  • Költségvetés tervezéséhez információk gyűjtése, rendszerezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat  (min. 0,5 év)

Nyelvismeret:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Adminisztrációban / asszisztenciában szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Proaktív, rugalmas szemléletmód

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatás
  • Bejárástámogatás
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek, nemzetközi projektek

Munkavégzés helye: Biatorbágy

  • Fizetés:N/A
  • Hely:Biatorbágy
  • Típus:Teljes munkaidő
  • Kategória:Ügyfélszolgálat
  • Referenciaszám:JO-1806-410171