Ügyfélszolgálat

Szakképzett irodai adminisztrátorokra, asszisztensekre és titkárokra mindig nagy a kereslet a munkaerő piacon. Az iroda a legtöbb vállalat szívét képezi, és bár minden vállalkozás a különböző szakmai osztályokra támaszkodik, az irodai támogatás, adminisztráció, és titkári személyzet kulcsfontosságú szerepet tölt be minden cég életében, nagyban hozzájárulva annak hatékony működéséhez.

Amennyiben ön rendelkezik irodai adminisztrátori, vagy asszisztensi tapasztalattal, illetve erős csapat játékos, remek lehetőségekkel tudunk szolgálni az ön számára.

Új állások ebben a kategóriában: Ügyfélszolgálat

Folyamatosan arra törekszünk, hogy megtaláljuk a megfelelő szakképzett jelölteket a Személyi asszisztens, Jogi asszisztens, Titkár, illetve Adatrögzítő pozíciókra. Amennyiben nem talál önhöz illő munkát, na habozzon felvenni velünk a kapcsolatot, hogy személyes konzultáció formájában tovább segítsük álláskeresését.

Vagy regisztráljon, hogy időben értesüljön legfrissebb lehetőségeinkről.

Regisztráljon az állásértesítőkre ma Regisztrálok
Állásajánlatok

Munkakörök

Helyszín

Munkaidő

Dátum

Keressen személyre szabottan álláslehetőségeink között!