Pro našeho klienta, přední českou společnost zabývající se Průmyslem 4.0, hledáme zkušeného Testera.

Co Vás čeká?

  • Automatizované a manuální testování interně vyvíjených aplikací, budete poskytovat také poradenství pro efektivní UAT procesy
  • Ověřování funkčních specifikací pro nové moduly, zajištění kompatibility se stávajícími systémy
  • Úzká spolupráce s obchodními analytiky a komunikace se zahraničními zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Min. 3 roky zkušeností s testováním
  • Pokročilé zkušenosti s testovacími nástroji
  • Zkušenosti s testováním webových řešení
  • Výhodou jsou zkušenosti se skriptovacími jazyky, API, Git a Dockerem
  • Plynulá znalost angličtiny – min. úroveň B2
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Spolehlivost, týmový hráč a ochota se učit nové věci

Co Vám klient může nabídnout?

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost pracovat na Home office, flexibilní pracovní doba
  • Práce v rodinné atmosféře přátelského týmu
  • Možnost účastnit se lekcí angličtiny s rodilým mluvčím
  • Odpovídající finační ohodnocení
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • MultiSport karta/Flexi pass
  • Teambuldingy
  • Čas pro osobní rozvoj
  • Moderní kanceláře v Praze

Pokud splňujete požadavky výše a chtěl/a byste se dozvědět vice, neváhejte nám zaslat svůj životopis!

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:IT & technologie
  • Ref. číslo:JO-2101-460177