TECHNIK ÚDRŽBY – ELEKTRO až 35.000,- Kč

Popis práce

Máte zkušenosti v oblasti údržby ve výrobě?

Disponujete platnou vyhláškou 50/1978 §6

Nevadí Vám práce na směny?

Pokud se ve výše zmíněném vidíte, hledáme právě Vás.

Co Vás čeká?

  • Ve třísměnném provozu Vás čeká pravidelná údržba a opravy elektrických částí strojů a technologických zařízení ve výrobě
  • Tvorba záznamů o údržbě
  • Úzká spolupráce při odstraňování závad na výrobních zařízeních.
  • Zajišťování pohotovosti ve výrobě

Co byste měl/a splňovat?

  • SŠ vzdělání se zaměřením na elektro
  • Zkušenosti se slaboproudem a praxe v oblasti údržby strojů a zařízení podmínkou
  • Praxe alespoň 1 rok
  • Ochota pracovat na 3 směny

Můžeme Vám nabídnout:

  • Velmi přátelské prostředí s rodinnou atmosférou
  • Velmi dobré platové ohodnocení + pravidelné navyšování mezd + 13. plat
  • Více jak 25 dní dovolené, firemní benefity z více oblastí (kultura, sport, zdraví, relax, cestování), kafeterie
  • Samozřejmostí jsou u nás odborné kurzy, pravidelné vzdělávání a kariérní růst

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Brno
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba