Strategický nákupčí

Hledám jak akční juniory, kteří by se rádi posunuli, ale i seniorní uchazeče, kteří dokážou předat své zkušenosti a být pro tým a firmu tou pravou oporou.

Náplň práce:
Rozvoj strategického nákupu v rámci společnosti
Nákup materiálu pro výrobu a nákup služeb pro celý závod
Vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání podmínek s dodavateli a následné hodnocení dodavatelů
Zodpovědnost za včasnosti dodávek, řešení reklamací
Zvyšování profitability společnosti, neustálé hledání úspor
Pravidelný reporting

Váš profil by měl být následující:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
Praxe v oblasti strategického nákupu alespoň 1 rok
Znalost anglického jazyka na výborné úrovni, denní komunikace.
Průbojný, energický a dravý typ s tahem na branku
Samostatnost a loajalita
Řp. Sk. B – aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout?
Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností
Práci ve stabilní české společnosti se zahraniční působností
Budete obklopen lidmi, kteří jsou velmi technicky zdatní a budete se tak moci učit i od kolegů
Zázemí neustále se rozvíjející společnosti, která klade důraz na inovace
Osobnostní i profesní růst
Plnohodnotné zaškolení a neustálé vzdělávání v rámci společnosti
5 týdnů dovolené, sick days, penzijní připojištění, stravenky, závodní stravování

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Uherské Hradiště
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Maloobchod