SOUSTRUŽNÍK CNC

Hledáte novou práci se zaměřením na CNC soustruh, kde budete moct pracovat pouze na ranní směnu a zároveň se podílet na malosériové, nebo zakázkové výrobě? Chcete pracovat ve stabilní české firmě, která si váží svých zaměstnanců a kde se i vedení podílí na vývoji nových technických prvků? Pokud jste zkušenějším CNC soustružníkem, pak hledáme právě Vás!

Česká společnost se stabilním zázemím hledá posilu do týmu na pozici

CNC SOUSTRUŽNÍK – 1SMĚNNÝ PROVOZ (30 – 35 000,- Kč)

Náplň práce:

  • Práce s moderním CNC soustruhem se systémem Mazatrol
  • Podílení se na programování Mazaku
  • Obrábění hlavně kovových materiálů, ale občas i plastů
  • Proměřování a kontrola kvality s posuvkou a mikrometrem
  • Čtení technických manuálů a výkresů
  • Práce pouze na ranní směnu

Požadujeme:

  • SOÚ/SŠ technické vzdělání, ideálně strojírenství
  • Zkušenosti s CNC soustruhem podmínkou
  • Programování v systému Heidenhain nebo Mazatrol je velkou výhodou
  • Práce s technickou dokumentací a měřidly
  • Manuální zručnost, logické myšlení a smysl pro detail
  • Ochotu pracovat v jednosměnném provozu – ranní směna

Nabízíme:

  • Dobrou a pohodovou práci v české společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Firemní oblečení
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní stravování
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Břeclav
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba