Servisní technik s AJ

Maté zkušenosti s elektrotechnikou ve výrobní firmě  a zajímá Vás průmyslová automatizace? Pokud se domluvíte anglicky, pak jste to právě Vy, koho hledáme!

 Náplň práce:
* Zaškolení do technologií a systémů firmy
* Instalace, oprava a následný servis strojů
* Naprogramování a diagnostika strojů – Simatic S7
 Požadujeme:
* SŠ/VŠ elektrotechnického směru
* Praxi s údržbou nebo servisem ve výrobní firmě
* Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni
* Vyhlášku č. 50/78 Sb. §6
* Znalost a zkušenosti s programováním PLC velkou výhodou
 Nabízíme:
* Práce ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
* Automobil, mobilní telefon, notebook i k osobnímu užití
* Příspěvek na stravování, penzijní/životní připojištění
* Podpora osobního i kariérního rozvoje (jazykové kurzy, sportovní aktivity, aj.)
* Finančí bonusy na bázi měsíčních i čtvrtletních výsledků

  • Mzda: 30000 - 45000
  • Lokalita:Hradec Králové
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba
  • Ref. číslo:JO-1710-361612