SERVISNÍ MECHANIK (30 – 35 000,- Kč)

Máte zkušenosti se servisem nebo elektromechanickými opravami na dílně nebo u zákazníka? Hledáte další možnosti růstu nebo prostě jen chcete stabilní, slušnou technicky zajímavou práci? Pak hledámě právě Vás! Proto odpovězte na pozici SERVISNÍ MECHANIK ještě dnes!

Náplň práce:

  • Kompletní zaškolení na pracovní pozici
  • Opravy a kontrola čerpací techniky
  • Montáž elektromotorů, měření proudu, napětí apod.
  • Garanční, záruční i pozáruční prohlídky a opravy
  • Práce na dílně s občasným výjezdem za zákazníkem
  • Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme:

  • SOÚ/SŠ elektro zaměření
  • Manuální zručnost podmínkou
  • Vyhlášku 50, nebo mít možnost vyhlášku 50 získat
  • Čtení z výkresové a technické dokumentace
  • Zkušenosti s měřením na posuvce, mikrometru a elektrickými veličinami
  • Zodpovědnost, technické myšlení a normální komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Práce ve firmě s rodinným přístupem
  • Kompletní zaškolení na pozici
  • Firemní stravování
  • Finanční bonusy
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Brno
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba