Senior účetní (slovenské účetnictví)

Pro našeho klienta, dynamickou a expandující developerskou společnost sídlící v Praze, hledáme uchazeče na pozici Senior účetní se znalostí slovenské účetní legislativy.

Náplň práce:
* Kompletní účtování společnosti včetně závěrkových operací
* Zpracovávání daní ve spolupráci s daňovými specialisty
* Komunikace s odběrateli a dodavateli
* Spolupracuje s kolegy z projektového managementu
• Příprava a zaúčtování účetních podkladů, jejich kontrola
* Práce s interními daty a systémem
* Support senior účetních
• Ostatní přidělené administrativní práce

Požadavky
• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• Znalost podvojného účetnictví
• Předešlé profesní zkušenosti na obdobné pozici - Samostatné nebo Senior účetní podmínkou
• Znalost práce s PC, znalost MS Office (zejména Excelu a Wordu)
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Asertivní, komunikativní osobnost
• Týmový duch, zároveň schopnost samostatné práce
• Znalost slovenské účetní legislativy podmínkou
• Velká míra zodpovědnosti, flexibilita
• Orientace na detail

Nabídka:
* Příjemné, moderní a profesionální pracovní prostředí
• Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na předešlých profesních zkušeností
• Pracoviště v atraktivní lokalitě v centru Prahy
• Perspektivní zaměstnání ve stabilní, mezinárodní společnosti

• Příležitost profesionálně růst
• Kolektivní aktivity (teambuilding)
* Občerstvení na pracovišti
* Flexibilní pracovní doba

V případě, že Vás tato pozice osloví, prosím Vás o zaslání Vašeho profesního životopisu.

Předem děkuji.
Marta Huban
Principal Recruitment Consultant

  • Mzda:Array 40000 - 48000
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Finance & účetnictví
  • Ref. číslo:JO-1709-360755