Senior supplier development engineer

Pro rostoucí mezinárodní automotive společnost hledáme člověka, který bude zodpovědný za kvalitu na dodavatelských projektech. Jedná se o regionální pozici v projektové a před sériové kvalitě.

Pokud máte zkušenosti s kvalitou v automotive prostředí, ozvěte se nám pro více detailů.

 CO BUDETE DĚLAT?

  • Zodpovídat za implementaci plánování kvality
  • Úzce spolupracovat s nákupním oddělením a ostatními kolegy v kvalitě
  • Starat se o úpravy a schválení počátečních vzorků
  • Poradenství ohledně vývoje produktu
  • Komunikovat se stálými dodavateli

 VAŠE ZKUŠENOSTI A PŘEDPOKLADY

  • Zkušenosti z oblasti kvality v prostředí automotive
  • 1 rok zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality
  • Angličtina (slovem i písmem) - využijete při kontaktu se zahraničními dodavateli
  • Znalost nástrojů QM (především APQP, PPAP, PPF)
  • Analytické a komunikační dovednosti
  • Chuť cestovat po celé Evropě

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Roční bonus
  • Pravidelný home office
  • Týden dovolené navíc, celkem 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Podpora kariérního rozvoje
  • Pravidelné společenské a sportovní akce
  • Příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás tato příležitost zaujala a Váš profil odpovídá požadavkům, zašlete nám, prosím, Váš životopis i v anglickém jazyce, rádi s Vámi probereme Vaše kariérní možnosti.

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Liberecký kraj
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba
  • Ref. číslo:JO-1908-435793_2