Senior Accountant

Pro našeho klienta, mezinárodní spol. sídlící v Praze 5 hledáme uchazeče na pozici
Samostatnou účetní.

Náplň práce:
* zodpovědnost za vedení komplexního účetnictví dle lokálních právních předpisů
(zákon o účetnictví, účetní standardy a vyhlášky, účetní osnova pro podnikatele,
jiné)
* příprava účetní závěrky a přílohy dle zákona o účetnictví
* inventarizace majetku a závazků
* kontrola účetních dokladů
* zabezpečení podkladů k interním dokladům, archivace v modulu FOP
* podpora vedoucí finančního oddělení, plnění pokynů zaměstnavatele
v oblasti daní:
* zodpovědnost za sestavení daňového přiznání, včasná úhrada daně
(DPH, srážková, silniční)
* příprava a podání statistických výkazů a jiných výkazů dle lokální legislativy,
* příprava podkladů pro audit (interní a externí),
* participace na měsíčním interním reportingu dle pokynů zaměstnavatele.
jiné:
* spolupráce na implementaci softwarových řešení v oblasti účetnictví, daní,
reportingu,
* sledování lokální legislativy týkající se daní a účetnictví, včasná implementace
nových zákonných požadavků

Požadavky:
profesní zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou
* komplexní znalost účetnictví včetně závěrkových operací a daní
* znalost CAS, znalost slovenské účetní legislativy výhodou
* komunikativní znalost anglického jazyka
* MS Office, SAP výhodou
* samostatnost, zodpovědnost

Nabídka:
* práce v inspirujícím mezinárodním pracovním prostředím
* podpora v oblasti sladění pracovního a
osobního života (flexibilní pracovní doba)
* motivující platové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené, 2 sick days
* stravenky v hodnotě 100,-Kč
* možnost výuky anglického jazyka na pracovišti a školení atd.

V případě, že Vás tato pozice osloví a budete splňovat námi požadované znalosti a zkušenosti, prosím Vás o zaslání Vašeho profesního životopisu v české i anglické verzi.
Předem děkuji.

Marta Huban

  • Mzda:Array 40000 - 50000
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Finance & účetnictví
  • Ref. číslo:JO-1710-361891