Quality engineer

Jste ambiciózní člověk a chcete se realizovat v oblasti řízení kvality a procesů? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a mluvíte perfektně anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem:

* Využívání různých nástrojů kvality (FMEA, 8D report, aj.)

* Implementace vybraných metod neustálého zlepšování (Lean, 6Sigma,..)

* Komunikace s dodavateli a managementem společnosti

* Podílení se na zajištění souladu produktů a procesů

* Vytváření a udržování IMS dokumentace (např. manuály)

* Provádění analýz, auditů a vytváření reportingu

Požadujeme:

* VŠ, ideálně technického směru (kvalita, průmysl, výrobní inženýrství)

* Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (komunikace s dodavateli, zákazníky i managementem)

* Praxe s nástroji kvality (Lean, 6 sigma, FMEA, 8D report, ..)

* Zkušenost s auditováním (ISO 9001, ISO 14001)

* Ochotu cestovat (služební cesty cca 25% pracovního času)

Nabízíme:

* 5 týdnů dovolené

* Podpora rozvoje

* Jazykové kurzy

* Flexibilní pracovní dobu

 * Moderní prostředí mezinárodní společnosti

  • Mzda: 40000 - 55000
  • Lokalita:Brno-město
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba
  • Ref. číslo:JO-1706-355329_2