Projektový koordinátor

Pro našeho klienta, renomovanou developerskou a investiční společnost, hledáme odborníky na pozici PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA.

Náplň práce:

  • Spolupráce s týmem v oblasti přípravy a realizace projektů od úvodní fáze až do kolaudace a finálního předání, dohled nad dodržováním postupů ve všech fázích projektu
  • Spolupodílení se na vypracování strategie přípravy a realizace projektů
  • Administrativní podpora přípravy akvizicí realitních projektů
  • Podpora při přípravě právní a ostatní související dokumentace
  • Zastřešení efektivní komunikace a spolupráce s obchodními partnery, dodavateli a ostatními účastníky projektu

Co byste měl splňovat:

  • ČVUT Fakulta Stavební, ideálně obor Příprava, realizace a provoz staveb
  • 3-5 let zkušeností
  • Znalost AJ alespoň na úrovní B2, porozumění a schopnost základní komunikace
  • Znalost stavebního zákona a schvalovacího procesu
  • Zkušenost s rezidenčními nebo komerčními projekty
  • Flexibilita a schopnost reagovat na měnící se podmínky
  • Samostatnost

Co klient nabízí:

  • Zázemí stabilní rostoucí společnosti
  • Možnost profesního posunu
  • Práce na velkých a zajímavých projektech
  • Spolupráce s nejlepšími profesionály v oboru
  • Zajímavé a motivující mzdové ohodnocení
  • Propracovaný systém firemních benefitů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete mi svůj životopis i v anglickém jazyce.

Kristýna Pokorná

kristyna.pokorna@cpljobs.cz

  • Mzda: 35000 - 55000
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:IT & technologie
  • Ref. číslo:JO-1808-415514