PROJEKTANT – STATIK AŽ 40 000, – Kč

Renomovaná spolehlivá společnost poskytující komplexní služby v oblasti architektury, projektování a inženýrské činnosti ve výstavbě, v této chvíli hledá podporu pro váš tým statiků.

PROJEKTANT - STATIK AŽ 40 000, - Kč

Náplň práce:

  • Provádění statických výpočtů na přidělených projektech
  • Projektování konstrukčních výkresů různých druhů (železobeton, zdivo, ocel, rekonstrukce)
  • Výpočtové analýzy, zpracování dokumentace

Požadavky na uchazeče:

  • VŠ vzdělání v oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkých přátel
  • Znalost programů a projektování v AutoCADu, REVITu + uživatelská znalost MS Office
  • Vysokou míru pečlivosti a samostatnosti
  • Ochotu zvýšit se vzdělávat v oboru

Přijměte k nám práci, kontaktujte nás:

  • Start kariéry v renomované společnosti
  • Práci na zajímavých projektech, a to jak v ČR, tak iv zahraničí
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Velmi dobré pozadí a přátelský kolektiv
  • Nabízíme i spoustu hasičských výhod jako jsou stravenky, flexi pasy, multisportové karty, přijímání hovorů pro členy rodiny, občerstvení na pracovišti.
  • U nás se chystáte na 25 dní dovolené s otevřenou pracovní dobou, uvolněte se na různých hasičských akcích a při spoustě volnočasových aktivit.
  • Pokud máte zájem o výuku v oblasti jazyků, nabídněte výuku jak AJ, tak i NJ.

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Konstrukce