PROJEKTANT PRO SILNOPROUD (30 – 45 000,- Kč)

<< Back to Search Results

Job Description

PROJEKTANT PRO SILNOPROUD (30 - 45 000,- Kč)

Náplň práce:

  • Důkladné zaškolení a postupné zapracovávání na pozici
  • Návrh elektroinstalace, uzemnění, zásuvky, rozvaděče aj.
  • Tvorba projektové dokumentace v AutoCAD 2D
  • Spolupráce s projekcí staveb a MaR
  • Ověření a zakreslení skutečného stavu
  • Občasné krátkodobé cestování na zakázky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, silnoproud výhodou
  • Znalosti v oblasti vedení kabeláže, návrhu a funkce rozvaděče aj.
  • Zkušenosti s prací v programu AutoCAD
  • Vyhlášku 50 min. §5, ideálně §6
  • Anglický nebo německý jazyk je velkou výhodou
  • Ochotu se učit novým věcem a trpělivost při samotném zaučování

Nabízíme:

  • Práci v perspektivní společnosti se zahraničním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • Reálný osobnostní a profesní růst
  • Týmové akce s přátelským kolektivem
  • Místo výkonu práce: Praha

  • Salary: 30000 - 45000
  • Location:Praha-východ
  • Type:Full Time
  • Category:Engineering
  • Ref.no:JO-1708-358612