PROJECT MANAGER/STAVBYVEDOUCÍ (45 – 55 000 CZK)

Popis práce

PROJECT MANAGER/STAVBYVEDOUCÍ (45 - 55 000 CZK)

Náplň práce:

  • Vedení 10-15 lidí na 6-7 zakázkách
  • Komunikace s hlavním stavbyvedoucím, subdodavateli, techniky aj.
  • Technický dohled a koordinace prací včetně kontroly na stavbě
  • Dodržování BOZP a harmonogramu stavebních prací
  • Cestování na zakázky především v rámci Prahy a Jihočeského kraje

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně stavebního směru
  • Minimálně 3 rok praxe jako stavbyvedoucí, nebo s vedením zakázek
  • Zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací
  • Anglický jazyk alespo%n na mírně pokročilé úrovni
  • Komunikativní, organizačně schopnou a zodpovědnou osobnost odolnou vůči stresu
  • Ochotu cestovat na zakázky především v rámci Prahy a Jihočeského kraje

Nabízíme:

  • Motivační práci ve stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Stravenky, auto, mobil k soukromým účelům
  • Penzijní připojištění a další finanční bonusy
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha a Jihočeský kraj
  • Mzda: 45000 - 55000
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Konstrukce
  • Ref. číslo:JO-1907-434370