Obchodní zástupce s AJ/NJ/PL

Máte v sobě obchodního ducha a technický backround? Rád byste se realizoval na pozici obchodního zástupce a využil u toho znalost některých z těchto jazyků - Angličtina/Němčina/Polština? Náš významný klient, dodavatel strojů a náhradních dílů pro automobilovou dopravu, hledá vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro Prahu.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky - nejedná se o akvizici nových klientů
  • Zákaznický servis
  • Návštěvy klientů
  • Reporting Sales Supervisorovi

Požadavky:

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru
  • Zkušenosti na pozici obchodního reprezentanta
  • Výborné komunikační a reprezentativní vystupování
  • Znalost jazyků nejlépe v kombinaci AJ+NJ nebo PL+AJ
  • Znalost balíčku MS Office
  • Orientace na výsledky
  • Řidičský průkaz sk. B

Klient nabízí:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práci s vysoce kvalitními produkty
  • Odpovídající finanční ohodnoscení a bonusy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Automobil, mobilní telefon, notebook

Pokus Váš profil vyhovuje požadavkům, neváhejte nám prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis!

Kristýna Pokorná

Cpl Jobs

kristyna.pokorna@cpljobs.cz

  • Mzda: 30000 - 40000
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Obchod
  • Ref. číslo:JO-1811-420393_2