Marketingový Specialista

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti hygieny a sanitace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingového Specialisty.

Jaká bude náplň práce?

  • Plánování strategií pro různé projekty/produkty společně s marketingovým managerem
  • Realizovat marketingové strategie na místních trzích včetně reklamy, tvorby cen, přípravy plánů a rozvoje budoucího portfolia
  • Spolupráce s agenturami a externími dodavateli
  • Plánování různých eventů, konferencí, workshopů
  • Analýzy trhu, konkurence
  • Spolupráce s evropskými a regionálními produktovými a segmentovými manažery

Váš profil:

  • VŠ vzdělání
  • Zkušeností na obdobné pozici podmínkou
  • Velmi dobrá angličtina slovem i písmem
  • Znalost MS Office
  • Organizační schopnosti
  • Výborná komunikace
  • Orientace na výsledek

Co společnost nabízí?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 5 sick days
  • Home-office
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Stravenky
  • Roční bonus
  • 13. plat
  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Marketing