Logistic Planner – Junior (Divišov)

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou spol. sídlící v lokalitě okresu Benešov hledáme
LOGISTIKA PLÁNOVAČE - juniora

Náplň práce:
zpracovávat administrativu v oddělení logistiky
vyřizovat objednávky a zadávání do systému
komunikovat se zákazníky společnosti, převážně zahraničními
pracovat s informačními systémy
spolupracovat s ostatními členy týmu

Požadavky:
zkušenosti v logistice, ve spedici nebo v dopravě (jsou velkou výhodou)
znalost práce s MS OFFICE, dobrý vztah k technice a informačním systémům
praxe na obdobné pozici je vítána
AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
samostatné jednání, pečlivost, organizační schopnosti
SŠ vzdělání
pečlivost, spolehlivost, přesnost
ochotu učit se
týmového hráče

Nabídka:
zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
práci v příjemném malém kolektivu
možnost profesního i osobního růstu
odpovídající platové ohodnocení
zajímavé zaměstnanecké benefity:
nástup možný ihned.

V případě že Vás tato pozice osloví, prosím Vás o zaslání Vašeho profesního životopisu ideálně v české i anglické verzi.
Předem děkuji.

Marta Huban
Principal Recruitment Consultant

  • Mzda: 20000 - 25000
  • Lokalita:Benešov
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Nákup, logistika & supply chain
  • Ref. číslo:JO-1805-408159