Konstruktér

Popis práce

KONSTRUKTÉR

Pro expandující společnost v oblasti průmyslové automatizace, hledáme konstruktéra, který bude mít na starost vývoj a konstrukci jednoúčelových strojů.

Pokud máte zkušenosti s konstrukcí, ozvěte se nám pro více detailů.

NÁPLŇ PRÁCE

· Vývoj a konstrukce mechanických části pro jednoúčelové stroje

· Příprava 2D a 3D projektové dokumentace

· Vývoj nových strojů na základě požadavků zákazníka

· Koordinace úkolů a plánování kapacity s týmem

· Práce v programu AutoCad Inventor

VAŠE ZKUŠENOSTI A PŘEDPOKLADY

· Zkušenost na pozici konstruktéra min. 1 rok

· Vzdělání v oblasti strojírenství výhodou

· Komunikativní angličtina (němčina výhodou)

· Znalost MS Office

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Možnost pracovat v úspěšné středně velké společnosti

· Stabilní tým

· Stravenky

Pokud Vás tato příležitost zaujala a Váš profil odpovídá požadavkům, zašlete nám, prosím, Váš životopis i v anglickém jazyce, rádi s Vámi probereme Vaše kariérní možnosti.

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Strakonice
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Konstrukce
  • Ref. číslo:JO-1906-432874