Key Account Manager FMCG

Jste obchodník tělem i duší a rád/a byste své zkušenosti uplatnil/a ve stabilní, mezinárodní společnosti? Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné uchazeče na pozici KAM.

Co Vás čeká

  • Především komunikace a spolupráce s klíčovými zákazníky společnosti
  • Udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Plánování prodejů
  • Realizace promo akcí

Váš profil

  • Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici v rámci FMCG segmentu
  • Good English is a MUST
  • Znalost MS Office
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Spolehlivost, flexibilita

Co společnost nabízí?

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Osobní automobil
  • Bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • a další

Rádi byste se dozvěděl/a více a Vás profil odpovídá požadavkům? Zašlete mi prosím, Vaše CV i v anglickém jazyce.

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Obchod