Inženýr/ka kvality

Jste ambiciózní člověk a chcete se realizovat v oblasti řízení kvality ve strojírenství? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem:

* Využívání různých nástrojů kvality (APQP, FMEA, 8D report, aj.)

* Komunikace s výrobou, dodavateli a managementem společnosti

* Podílení se na navrhování a zavádění zlepšovacích procesů

* Provádění analýz a vytváření reportingu

* Kooperace na provádění interních auditů a jejich vyhodnocování

Požadujeme:

* Min. střední odborné vzdělání technického směru

* Anglický jazyk na komunikativní úrovni

* Zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti kvality

* Znalost MS Office, SAP velkou výhodou

* Dobré organizační schopnosti, odpovědný přístup a flexibilitu

Nabízíme:

* Práci v moderní mezinárodní společnosti

* Široký program zaměstnaneckých benefitů

* Jazykové kurzy

* 5 týdnů dovolené

* Příspěvěk na stravování

  • Mzda: 30000 - 45000
  • Lokalita:Czech Republic
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba
  • Ref. číslo:JO-1710-362198