Inženýr zákaznické kvality

Pro rostoucí mezinárodní automotive společnost hledáme člověka, který bude zodpovědný za kvalitu na zákaznických projektech. Pokud máte zkušenosti s kvalitou v automotive prostředí, nebo máte zkušenosti s kvalitou z jiného typu výroby a chcete se posunout do automotive segmentu, ozvěte se nám pro více detailů.

CO BUDETE DĚLAT?

• Pravidelný kontakt se zákazníky na přidělených projektech
• Prosazování prvků norem ISO 16949 a IS, zpracovávání příslušné technické dokumentace týkající se příslušných norem
• Zavádění nových projektů a uvolňování nového výrobku do sériové výroby
• Úzká spolupráce s dalšími odděleními na procesu zlepšování.
• Řešení zákaznických reklamací a stanovování nápravných, příp. preventivních opatření
• Analýza vzniků problémů a zpracování 8D reportů
• Spolupráce při internách auditech

VAŠE ZKUŠENOSTI A PŘEDPOKLADY

• Min. 1 rok zkušenosti v oblasti zákaznické kvality
• Angličtina (slovem i písmem) - využijete při kontaktu s našimi zahraničními zákazníky
• Výhodou je zkušenost prostředí automotive
• Analytické a komunikační dovednosti

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

• Odpovídající finanční ohodnocení
• Roční bonus
• Týden dovolené navíc, celkem 5 týdnů dovolené
• Dotované stravování
• Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
• Podpora kariérního rozvoje
• Pravidelné společenské a sportovní akce
• Příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás tato příležitost zaujala a Váš profil odpovídá požadavkům, zašlete nám, prosím, Váš životopis i v anglickém jazyce, rádi s Vámi probereme Vaše kariérní možnosti.

Adéla Kolínová
Email: adela.kolinova@cpljobs.cz
Cell: +420 724 931 826

  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Liberec
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba
  • Ref. číslo:JO-1904-428438