Financial Accountant

Pro našeho klienta, dynamickou a expandující developerskou společnost sídlící v Praze, hledáme uchazeče na pozici Senior účetní.

Náplň práce:
*  Kompletní účtování společnosti včetně závěrkových operací
* Zpracovávání daní ve spolupráci s daňovými specialisty
* Komunikace s odběrateli a dodavateli
* Spolupracuje s kolegy z projektového managementu
*  Příprava a zaúčtování účetních podkladů, jejich kontrola
* Práce s interními daty a systémem
* Support senior účetních
* Ostatní přidělené administrativní práce

Požadavky
*  SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
*  Znalost podvojného účetnictví
*  Předešlé profesní zkušenosti na obdobné pozici - Samostatné nebo Senior účetní podmínkou
*  Znalost práce s PC, znalost MS Office (zejména Excelu a Wordu)
*  Znalost anglického jazyka výhodou
* Týmový duch, zároveň schopnost samostatné práce
*  Znalost české účetní legislativy
*  Velká míra zodpovědnosti, flexibilita
*  Orientace na detail

Nabídka:
*  Příjemné, moderní a profesionální pracovní prostředí
*  Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na předešlých profesních zkušeností
*  Pracoviště v atraktivní lokalitě v centru Prahy
*  Perspektivní zaměstnání ve stabilní, mezinárodní společnosti
*  Příležitost profesionálně růst
* Kolektivní aktivity (teambuilding)
* Občerstvení na pracovišti
* Flexibilní pracovní doba

V případě, že Vás tato pozice osloví, prosím Vás o zaslání Vašeho profesního životopisu.

Předem děkuji.
Marta Huban
Principal Recruitment Consultant

kontakt: marta.huban@cpljobs.cz

  • Mzda: 40000 - 48000
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Finance & účetnictví
  • Ref. číslo:JO-1709-360753