Facility Manager

Popis práce

NÁPLŇ PRÁCE
*Zodpovědnost za pravidelnou údržbu a provoz technologických zařízení v budovách a svěřených areálech
*Komunikace s nájemci, řešení, požadavků, stížností, nouzových situací
*Tvorba plánů údržby, organizace záručních oprav
*Komunikace s dodavateli, účast při jejich výběru, následná kontrola jejich činnosti
*Hodnocení provozních nákladů
*Organizace malých stavebních prací od fáze návrhu až po předání

POŽADUJEME
*SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
*Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
*Zkušenosti s jednáním s dodavateli a subdodavateli služeb
*Proaktivní a flexibilní přístup, systematičnost
*Dobré komunikační dovednosti
*Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
*Ochota cestovat (severozápad od Prahy)

NABÍZÍME
*Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která se neustále rozvíjí
*Zajímavou a různorodou práci s možností vlastní invence a vlastního nastavení pracovního týdne
*Služební auto i k soukromým účelům

  • Mzda: 40000 - 50000
  • Lokalita:Ústecký kraj
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba
  • Ref. číslo:JO-2001-444074