ELEKTROINŽENÝR – VÝKONOVÁ ELEKTROTECHNIKA (35 – 55 000,- Kč)

Jste začínající pohonář nebo zkušený elektroinženýr se zaměřením na elektromotory, pohony nebo obecně výkonou elektrotechniku? Hledáte novou příležitost, kde byste mohli využít svoje schopnosti a chtěli byste se dále rozvíjet? Pak máme pro Vás jedinečnou příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi, ve firmě, která se nebojí investovat a která spolupracuje i s univerzitami v rámci výzkumu a vývoje. Pokud Vás to zaujalo, určitě odpovězte, protože hledáme právě Vás!

Úspěšná česká strojírenská společnost hledá posilu do elektrotechnického týmu na pozici:

Náplň práce:

  • Zaškolení na pracovní pozici, do fungování firmy a techniky
  • Programování driverů, nastavování pohonů, elektromotorů a měničů
  • Úzká spolupráce s výrobou, konstrukcí a montážemi pro vychýtání chyb a optimalizace
  • Spolupráce a komunikace s univerzitami v rámci výzkumua vývoje nových pohonů
  • Občasné krátkodobě cesty k zákazníkům při řešení problémů s pohony

Požadujeme:

  • VŠ v oboru elektro mebo mechatronika, ideálně se zaměřením na pohony
  • Min. 1 rok zkušeností s pohony v oblasti návrhu, vývoje nebo konstrukce
  • Dobré znalosti se zaměřením na frekvenční měniče, elektromotory apod.
  • Anglický jazyk ideálně na komunikativní úrovni výhodou
  • Platnou vyhlášku 50 §6
  • Ochotu učit se nové věci, zodpovědnost a technické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu krátkodobě vycestovat za zákazníky

Nabízíme:

  • Práci pro stabilního zaměstnavatele, který se snaží neustále inovovat a vyvíjet své projekty
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspevěk na dopravu
  • Reálný kariérné růst z hlediska znalostí, schopností i poziční
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko
  • Mzda:N/A
  • Lokalita:Břeclav
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Strojírenství & výroba