Business Support

Pro našeho klienta, dynamickou zahraniční FMCG spol. sídlící v lokalitě Prahy 8 hledáme uchazeče na pozici Business Support.

Náplň práce:
• Exekutivní podpora sales oddělení, reporty, analýzy, prezentace
• Zajistit měsíční zákaznické plánování (sales forecast) a přípravu souborů pro řízení zákazníků
• Příprava podkladů pro roční zákaznické plánování
• Efektivně koordinovat aktivity pro klíčové zákazníky v rámci stanovených termínů a marketingových zákaznických plánů (sezónní výrobky, limitované edice apod.)
• Zajistit včasné a správné předávání nabídek letákových akcí případně dalších informací zákazníkům a uvnitř společnosti
• Příprava podkladů/reportů z interního systému Key Account manažerům (reporting)
• Příprava podkladů pro zákaznické prezentace

Požadavky:
* SŠ/VŠ předešlé profesní zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
* komunikativní znalost anglického jazyka(slovem+písmem)
* MS Office, Excel Advanced
* dobré komunikační i analytické schopnosti,
* aktivita, týmový duch, schopnost samostatné práce

Nabídka:
* Zázemí renomované zahraniční společnosti sídlící v Praze 8 (u metra)
* moderní a příjemné pracovní prostředí rodinného typu
* Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na předešlé praxi
* Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenky, přístup k výrobkům atd.
* Nástup možný ihned nebo po dohodě.

V případě že Vás tato pozice osloví, prosím o zaslání profesního životopisu v české i anglické verzi.
Předem děkuji.

Marta Huban
Principal Recruitment Consultant

contact: marta.huban@cpljobs.cz

  • Mzda: 40000 - 50000
  • Lokalita:Praha
  • Typ:Plný úvazek
  • Kategorie:Obchod
  • Ref. číslo:JO-1805-408523